- Bóg powołał nas do świętości przez Ducha, który uświęca. Ciało jest dla Pana. Ciało jest świątynią Ducha Świętego. Bóg, który wskrzesił Pana, tą samą mocą wskrzesi nasze ciała w dniu ostatecznym. Wielką ceną zostaliśmy nabyci - drogocenną krwią Chrystusa, abyśmy również w ciele naszym chwalili i wysławiali Boga.
- Dziękuję bardzo za posprzątanie kościoła p. Wandzie Turowskiej z rodziną i kaplic. Dziękuję p. Witkowi Mrozowi i Sylwkowi Wysockiemu za pomoc w odśnieżaniu w tygodniu.
- Dzisiejsze ofiary przeznaczone są na WSD w Ełku. Bóg zapłać!
- Dziś zaczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
- Za tydzień Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka w 2020 r.
- W piątek nabożeństwo do św. Rity. Pamiętajmy o różach.
Wszystkim obecnym, solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę, aby doświadczali zawsze Bożej miłości i opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.